Poznajmy się przy obiedzie w Pierogarni PoPierogu!

Szukasz klimatycznego miejsca na mapie, gdzie doznasz nowych i ciekawych kompozycji smakowych?

Coś Nas łączy - domowe i smaczne pierogi to nasza pasja i niekończąca się miłość. Nasza przemiła i uśmiechnięta obsługa czeka na Ciebie i Twoich bliskich.

Ekipa - Rodzina i przyjaciele to My

Maksymilian, Natalia i Martyna codziennie wyczekują w oknach naszego lokalu, aby Was ugościć. Maks jest wyszkolonym baristą i barmanem. Natalia specjalizuje się w kreacji niesamowitych doznań smakowych deserów i wyrobów cukierniczych. Beata - szefowa kuchni, inspiruje cały zespół, pod jej skrzydłami wszyscy działamy jak w doskonałym zegarku. Zawsze masz pewność, że pierogi będą smakować tak samo - jak u mamy, mamy Beaty. W dążeniu do najwyższej jakości i świeżości produktów pomaga Nam Ala, to ona sprawia, że codziennie dostajemy wyjątkowe opinie o naszych pierogach, są perfekcyjne. Do Krzysztofa mówimy szefie. Spytacie dlaczego? Bo bez jego wizji, zapału i determinacji nigdy by nie powstało to miejsce, które tworzą rodzina i przyjaciele, czyli My oraz Wy - wspaniali goście.

Lokal w Wejherowie

Zapraszamy Was i Waszych bliskich do naszej lokalizacji w Wejherowie przy ul. 12 marca 242. W sezonie letnim rozgościsz się w ogródku. W ofercie jest menu dla dzieci oraz menu w języku angielskim. Restauracja jest przyjazna psom. Toaleta oraz wejście są przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz poruszających się na wózku inwalidzkim. Dysponujemy darmowym WiFi oraz kojącą muzyką. W ofercie posiadamy również alkohol - wina oraz piwa, napoje gorące, herbaty, włoskie kawy, a także robimy według naszej receptury kompot oraz lemoniadę.

Pokaż lokal w Wejherowie na mapie->

Lokal w Koszwałach

Zapraszamy do naszej restauracji przy ul. Gdańska 26 w Koszwałach. Doskonałe miejsce na obiad czy kolację z rodziną i przyjaciółmi na Żuławach. Dla dzieci specjalne menu i kącik kolorowanek. Duży parking, ogródek w sezonie, rzutnik HD, doskonałe miejsce na przyjęcia. Nasz zespół serwuje najlepsze pierogi i włoską pizzę z oryginalnych włoskich produktów. Darmowe WiFi i menu z wysokiej jakości winami i alkoholami. Idealne na spotkania biznesowe czy relaks przy kawie z rejonu północnych Włoch. Mamy nadzieję, że każdy moment w naszym lokalu to będzie wyjątkowe doświadczenie. Zapraszamy serdecznie!

Pokaż lokal w Koszwałach na mapie ->

Zamów z dostawą najlepsze pierogi ->

Pozostańmy w kontakcie

Obserwuj nas, aby nie stracić powiadomień o promocjach i wydarzeniach w naszych lokalizacjach.